[07.10 15:08]Jana a Vojta : Ahoj,

taky jsem si s Jurou říkali, jak se by asi sedělo Peťovi v ekonomy trídě v nizkonakladovém letadle, když i já při 170cm jsem se cítila jako sardinka.

Ohledně metra-vzhledově je New York-ské asi hodně podobné s tím V Římě, hodně ale opravdu hodně škaredé-žádné výstavní prostředí, rychle úprkem z něj pryč.

Jinak díky za fotečky a rychlé, vtipné komentáře a ať všechno stihneš OKUKAT, jo akorát si s Vojtou lámem hlavu jestli letadlo trefí do ČR protože letiště Praha Ruzyně už neexistuje :D.

Jana a Vojta

[08.10 12:07]Mara : Zdar draku, tož vidím, že improvizuješ co se dá, ten týden ti nakonec fakt nebude stačit, už volej do ČR, že budeš pryč cca měsíc, jinač budeše po příletu pěkně nasraný :). Jinač já jsem po 14ti dnech opět v procesu, ale mohu řící, že doma, i přes tu dřinu co jsem tam měl :), bylo nesrovnatelně lépe. Jinač se pak stav k mám na oslavu tvého návratu, mám 12 flaček dobrého vína, z toho jsem už 3ks vypil a počítám, že tento týden stáhnu ještě 3. PS: na TV jsem viděl luxusní feratu, podrobnosti o ní mám. Tak se kluku vlasatá dej rychle dokupy, to platí i o klukovi vysmátém pracovitém jezdícím na mopedu, ať na ní můžeme vyrazit!!!!!!!!!!! Měj se pěkně. Marek

[08.10 21:16]Zofka : Ahoj to jsem ja Zofka Polaskova tak jak vidim jsi v NYC. Super ja s Ondrou jsme tam uz take byli a bylo to super.
p.s. Ja take ne pisu perfektne ;-)

[08.10 21:32]Ondra : Ahoj. delas hezke obrazky. Vypada ze tam je jeste teplo. Pryste chcy jet stebou!!!!!

[08.10 21:35]Martin : NYC Metro (Subway) je super, vystava jsou ty lide tam ktere jse potkaji!!! Pokud to neni moc pozde v noci :)

[10.10 07:10]Petr : Ahoj, konečně normální internet, takže jsem si mohl v klidu přečíst i všechny vzkazy a těší mně, že si ty mé večerní výlevy někdo opravdu čte :-) Mockrát děkuju za všechny pozdravy a nebojte, žádné prodlužování nebude ... příští týden jsem doma na pivo a víno ;-) Bez ohledu na to, že mi mezitím přejmenovali Pražské letiště :-). Jinak s tím teplem ses Ondro trefil. První dva dny jsem byl mírně řečeno naštvaný na předpovědi počasí, které tady hlásily zimu. Já podle toho přijel navlečený, ale místo zimy mě tady čekaly skoro třicetistupňová horka a já neměl kam to oblečení dát :-) To tralo naštěstí jenom jeden a půl dne a chladné předpovědi se nakonec vyplnily.

[10.10 09:21]máma : užívej si cestování a šetři nohy co nejvíce.m

[10.10 15:28]Fazol : .... jj, tve "vylevy" jsou vyborne pocteni. Cte to skoro cela orlova a pulka DHLka :)

[10.10 23:19]listr : Ty jóóó, bereš to po vzoru brouka Kvapníka ze Včelích medvídků:
Přátelé - chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.
Já tam, já tam dávno už měl být.
Ne, ne, ne nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím.
Promiňte vážení, mám veliké zpoždění.

Co příště? Cesta kolem světa...

[11.10 04:50]Petr : To víš, v jednom není na zbytečnosti čas, když děláš jenom to co chceš, navštěvuješ jenom to co tě zajímá a na nikoho nemusíš čekat nebo se ohlížet;-). Navíc se musíš zabavit neustálou aktivitou. No a pak ta drobnost, že až na vyjimku ve vlaku, nějak zapomínam na spánek :-) Kéž by platilo aspoň to "nesnídám, nesvačím". Přežírání je to jediné na co si čas najdu několikrát denně :-)


Přispívat do diskuse můžou jen přihlášení uživatelé