<>


X
Zdolané vzdálenosti

3 875km
53km
19 681km
48km
381km

My Flightdiary.net profile

Toronto a jihozápad USA s GoGos

Deník
Cestou necestou
1 - Letem světem
2 - Toronto
3 - Niagára
4 - Jezero Ontário
5 - San Francisco
6 - San Francisco 2
7 - Cesta do L.A.
8 - Los Angeles
9 - Las Vegas
10 - Hoover Dam & 66
11 - Grand Canyon
12 - Antelope Canyon...
13 - Aspen
14 - Denver
15 - Závěr
Zase jednou doma
2011-08-26

Po příjemných více jak 28 hodinách cestování z Denveru přes New York a Prahu mne přivítala zpět má milovaná rodná Ostrava.

O zdárnou aklimatizaci se postaral bezprostředně navazující divoký víkend strávený oslavou narozenin, jenž sice ještě navýšily můj spánkový deficit, avšak absolutně zničené tělo se aspoň nezajímalo o nějakou malichernost v podobě časového posunu. Teď už ale znova sedím u pracovního stolu a snažím se připomenout, co znamená slovo „práce“. Dovolená je bohužel pryč, nezbyly než krásné vzpomínky na uplynulé dva týdny strávené v náročném, ale nádherném cestovatelském zápřahu ... shánění informací, ubytování, zajišťování potřebných věcí, ale hlavně poznávání a nezapomenutelné „kulturní“ zážitky. Také mé oblíbenkyně si včera užily svůj poslední koncert v rámci jejich letošního turné a mi nezbývá než doufat, že nebylo poslední :-) Co určitě nebylo poslední, tak to má výprava. Věřte, že už teď spřádám plány na další. Ikdyž má mysl se stále ještě toulá ve vzpomínkách na ohromující krásu americké krajiny, shon proslulých měst, divokost a nespoutanost tamnější přírody a nezapomenutelné koncerty jedné skvělé kapely.

Závěrem bych chtěl moc poděkovat všem, kteří mi při mém toulání pomohli a všem ostatním za vzdálenou společnost prostřednictvím sledování mých stránek a zanechané komentáře.

Ještě jednou díky a ahoj zase někdy na cestách, Petr