<>


X
Zdolané vzdálenosti

4 987km
16 496km
74km
793km

My Flightdiary.net profile

Florida

Deník
Cestou necestou
1 - Frrr za oceán
2 - Fort Lauderdale
3 - Miami
4 - Everglades
5 - DHL odpočinek
6 - Key West
7 - Biscayne Park
8 - Cape Canaveral
9 - St. Augustine
10 - New Orleans
11 - Bažiny Luisiany
12 - Rozlučka
13 - Cesta domů
Fort Lauderdale
0000-00-00

Své včerejší rozhodnutí ohledně dnešního flákání jsem ku podivu tentokrát dodržel. Takže ranní vylehávání mi nerozhodilo ani Rendovo brzké vstávání a odchod do práce. Úspěšně jsem tak prolenošil a proflákal celé dopoledne. Odejít z hotelu mě přiměl až hlad. Ale bylo na čase, i když dneska je venku opravu škaredě, že by člověk ani psa nevyhnal ... zamračeno, vítr a 28 stupňů ve stínu :-)

Lauderdale by the Sea

A tak jsem odpoledne zajel aspoň kousek na sever k molu v městačku Lauderdale by the Sea. Pěkné místo, jenom opravdu hodně foukalo.

Lauderdale by the Sea

Kromě téhle malé procházky jsem už ale odpoledne nic nestihl. Zima a zimní čas je i tady a stmívá se chvilku před šestou. Těsně před setměním jsem se ještě vlastně stihl projít na pláž kousek od hotelu, ale pak už jenom skočil do obchodu nakoupit do zásoby pár piv, kanistr vody a vrátil se na hotel těsně před příjezdem kluků z práce. No a pak samozřejmě následovalo klasické večerní přežírání. Tentokrát v nedalekém Dive baru. Ze samého hladu jsem vám jej po cestě tam zapomněl vyfotit a při návratu se mi už nějak točila hlava z nějakého husího piva :-). Tak jenom rychlá fotka ze vnitř od biliardu, který se mohl hrát zadarmo.

Biliard mají zadarmo a od devíti karaoke :-)

Odešli jsme právě ve chvíli, kdy připravovali pódium na karaoke. Škoda, mít o pár husích piv více, mohla být legrace :-). Ale vyhrála místo toho zodpovědnost ... a únava :-). Já, jakožto rozvraceč pracovní morálky, bych se na zodpovědnost a únavu klidně vykašlal, ale dneska stačilo už označení mně za milovníka barů. Jenomže z Dive baru jsem byl opravdu nadšený, protože je to pořádná americká barová klasika, jak z filmu :-)