<>


X
Zdolané vzdálenosti

19km
368km
8 783km
8km
35km

My Flightdiary.net profile

Thajsko

Deník
Cestou necestou
1 - Bangkok
2 - Ayuthaya
3 - Sukhothai
4 - Golden Triangle
5 - Chiang Mai
6 - Jungle trek
7 - Sloni a rafting
8 - Kanchanaburi
9 - Uvízlí v Ratchaburi
10 - Cesta na Koh Samui
11 - Koh Samui
12 - Cesta na Phuket
13 - Phuket
14 - Ostrovy Phi Phi
15 - Koh Lanta
16 - Koh Mook
17 - Cesta na Krabi
18 - Krabi
19 - Zpátky do Bangkoku
20 - Bangkok pong
21 - Bangkok nakupování
22 - Hurá domů
Hurá domů
2016-03-07

Aby se neřeklo, tak s mírným odstupem napíšu pár slov i o našem návratu. Za pár let (spíše týdnů :-) ) si to už nebudu pamatovat, takže malé připomenutí příjde vhod :-). Ikdyž ono o posledním dni stráveném na letištích a v letadlech ani není moc co psát. Nikdo jiný není takový masochista jako já, aby miloval čekání a trmácení se dopravními prostředky, takže to zkrátím na minimum :-) ....Vstávání v šest ráno, přesun metrem na bangkokské letiště a v 10:15 frrrr směr Moskva.

Výzdoba bangkokského letiště.

Za zmínku z těch prvních devíti hodin letu snad stojí jenom naše obrovské štěstí, díky kterému jsme seděli nakonec ve vyšší třídě, takže ... dostatek místa, porcelánové nádobí a každou chvíli horký vlhký ručníček na osvěžení a hlavně vynikající jídla :-)

Dobroty v letadle ... opravdu vynikající.

Ani nevíme jak a byli jsme v Moskvě.

Výhled při čekání v Moskvě

Tamní asi tříhodinové čekání uběhlo u filmu, psaní a dvou piv taky rychle a už nás čekaly jenom tři hoďky letu do Prahy, kam jsme dorazili přesně podle plánu chvilku po deváté hodině večerní. Nejenom cesta, ale celých 23 dnů uběhlo nějak rychle a najednou jsou pryč. Takže bude potřeba co nejrychleji vyrazit na nějakou další výpravu :-)