<>


X
Zdolané vzdálenosti

4 987km
16 496km
74km
793km

My Flightdiary.net profile

Florida

Deník
Cestou necestou
1 - Frrr za oceán
2 - Fort Lauderdale
3 - Miami
4 - Everglades
5 - DHL odpočinek
6 - Key West
7 - Biscayne Park
8 - Cape Canaveral
9 - St. Augustine
10 - New Orleans
11 - Bažiny Luisiany
12 - Rozlučka
13 - Cesta domů
DHL odpočinek
2016-11-10

Dnešek můžete klidně přeskočit :-). Včera jsem se z Everglades vrátil totiž totálně zničený a spolu se snahou o drobnou pracovní výpomoc směrem do Prahy, byla výsledkem rezignace na jakékoliv cestování nebo poznávání. A tak jsem zvolil tu nejúčinnější formu odpočinku od dovolenkového výletování a šel s klukama do práce na floridské DHL :-)

Kanceláře ve Fort Lauderdale.

Nebojte, celodenní sezení v kanclu vám popisovat nebudu :-). Ikdyž potkání našich záoceánských kolegů bylo přínosné. Za zmínku stál ale určitě oběd v nedalekém Chili`s.

Byla to dobrota, ikdyž jsem si jako vždycky špatně vybral :-). Slečna servírka mě totiž přesvědčila, ať si dám kuřecí křidýlka, že to je to nejpálivější co tady mají. No ... pálivé samozřejmě nebyly. A ani jedna z chilli omáček, které mi slečna servírka donesla v reakci na mé zklamání. Ale kluci to měli výborné. A mi chuť spravila jedna margarita, kterou jsme si s Martinem oběd vylepšili. Jenom jsem si měl možná dříve uvědomit, že jsem tam autem :-). Ale aspoň zbytek dne rychle utekl ... jak ťukání do počítače, tak následné nákupy a lov Martinových sandálů na zítřejší rybářskou výpravu (Nenechte se zmást ... já ryby chytat nejedu - já jsem suchozemec :-) ).