<>


X
Zdolané vzdálenosti

3 875km
53km
19 681km
48km
381km

My Flightdiary.net profile

Toronto a jihozápad USA s GoGos

Deník
Cestou necestou
1 - Letem světem
2 - Toronto
3 - Niagára
4 - Jezero Ontário
5 - San Francisco
6 - San Francisco 2
7 - Cesta do L.A.
8 - Los Angeles
9 - Las Vegas
10 - Hoover Dam & 66
11 - Grand Canyon
12 - Antelope Canyon...
13 - Aspen
14 - Denver
15 - Závěr
San Francisco, a na jih
2011-08-17

Snad prvně za dobu, co jsem vyrazil z Ostravy si mé tělo konečně jednou pořádně odpočalo a nabralo tolik potřebnou energii. Samotné probuzení kolem desáté hodiny dopolední věstilo, že následující den bude patřit opravdu odpočinku. Začal bohatou dopolední snídaní, pokračoval příjemnou procházkou a byl zakončen výbornou večeří po odpoledním „zábavném programu“. Procházka vedla centrem San Francisca a hlavně místy, kam s kolem není jednoduchý přístup ... obchody :-)

Kromě potravin a všelijakých dobrot, které nakupuju nejraději, jsem si konečně také pořídil řádné zavazadlo, rotože množství přepravovaných věcí už dávno přesáhlo možnosti mého malého modrého batůžku s kterým jediným jsem sem přijel. Navíc divné pohledy hotelových recepčních při ukládání si do úschovny tří roztrhaných igelitek mi napovídaly, že si situace žádá rozšíření mého zavazadlového parku. Jen abych ale nedopadl jako jedna má včerejší spolubydlící, které na nohu spadl její vlastní kufr a ze San Francisca odjela ráno se zlomenou nohou.

S krásnou novou taškou a žaludkem plným dobrot nastal konečně čas „zábavy“. Těm co mně znají a ví, že takový nesmysl jako koupání není pro mně rozhodně vrchol oddechu je už možná jasné, čemu jsem se odpoledne věnoval. A komu ne, tak trochu napovím ... já v zemi nekonečných dálnic, levného benzínu a s autem zaparkovaným dole v garáži ... ano, není nic odpočinkovějšího, než se proletět pádící krajinou mizející daleko ve zpětném zrcátku :-)

A tak jsem se přesunul o nějakých 400 km jižněji do vesničky Pismo Beach. Dorazil jsem sem bohužel až za tmy a tak prohlídka místních vyhlášených pláží mi zůstala až na zítřek. Ranní osvěžení v oceánu před náročným dnem se bude určitě hodit. A pokud bych se zítra neozval, tak se moc nedivte a nebojte, že bych se utopil. Ale zítra večer nastane jeden z vrcholů mého výletu a po nočním návratu, jistě omámený z proběhlého konceru se mi zcela jistě nebude chtít datlovat do počítače :-)